Türkiye Finans, TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde 3 sene üst üste ödüle layık görüldü

Türkiye Finans, TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde 3 sene üst üste ödüle layık görüldü

Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği (TEGEP) Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde “Kredi Yetkilileri Sertifika Programı” projesiyle gümüş ödüle layık görüldü.

Ödüle layık görülen eğitim programı; Türkiye Finans’ın kredi kalitesi artışında ciddi bir rol oynarken, bankanın karlılığına da katkı sağladı.

Türkiye Finans, çalışan merkezli bakış açısıyla hayata geçirdiği insan kaynakları çalışmalarıyla Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği (TEGEP) tarafından düzenlenen Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde gümüş ödüle layık görüldü. Türkiye’nin önde gelen kurumlarının eğitim ve gelişim alanında değer yaratan projelerinin ve uygulamalarının değerlendirildiği programda Türkiye Finans; “Ölçme Değerlendirme ve İş Sonuçlarına Katkıda Fark Yaratan Gelişim Programı” kategorisinde, “Kredi Yetkilileri Sertifika Programı” projesiyle, ilgili kategoride tek ödül alan kurum olarak önemli bir başarıya imza attı.  

Aynı organizasyondan 2019 yılında ;“Kredi Teklifi Hazırlama ve Kredi Analizi Programı”, 2020 yılında ;“Çapraz Satış ve Müşteride Derinleşme & Satış Antrenmanı”projeleriyle peş peşe bronz ödül alan banka, bu sene de gümüş ödüle layık görülerek 3 sene üst üste insan kaynakları alanındaki başarısını ve çalışan gelişimine verdiği önemi kanıtladı.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Türkiye Finans İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Züleyha Büyükyıldırım;“Türkiye Finans olarak, çalışanlarımızın performansını yükseltmeyi hedefliyor, verimliliği artıracak çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İnsan kaynakları alanında hayata geçirdiğimiz ilham veren yenilikçi uygulamalarımızla ödül portföyümüze bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Bankamızda kredi yetkisi olan çalışanlarımızın kredi süreçlerine ilişkin bilgi seviyesini arttırmayı amaçladığımız ve uçtan uca tüm kredi süreçlerini aktardığımız ;“Kredi Yetkilileri Sertifika Programı” ile TEGEP gibi itibarlı dernek tarafından, ödül alan tek kurum olarak önemli bir başarıya imza attık. ” dedi.

Google+ Linkedin