İş Dünyası Sektör Haberleri

Sigortam.net’e Sardis Ödülleri’nde iki ödül birden

Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, usta oyuncu Cengiz Bozkurt’un yüzü olduğu reklam kampanyaları ve gerçek kaza raporlarından ilhamla hazırlanan basın ilanlarıyla Sardis Ödülleri’nde iki Gümüş Sardis kazandı.

‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla attığı adımlara her geçen gün yenilerini ekleyen ve Mart 2022’de yapay zeka ile teknolojik altyapısını güçlendirmenin yanı sıra marka kimliğini de tepeden tırnağa yenileyen Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, finans sektöründe pazarlama başarılarını ve en inovatif projeleri ödüllendiren Sardis Ödülleri‘nde iki önemli ödül birden kazandı.

Sigortam.net, usta oyuncu Cengiz Bozkurt’un rol aldığı ve müşteri odaklı yeni çözümlerini anlattığı reklam kampanyalarıyla “‘En iyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı” kategorisinde Gümüş Sardis’in sahibi oldu. Ayrıca gerçek kaza raporlarından ilhamla hazırlanan “Anlatması zor, atlatması kolay” başlıklı basın ilanlarıyla da “En İyi Basın İlanı” kategorisinde bir Gümüş Sardis daha kazandı.

Tüketicilerimize daha net bir deneyim sunuyoruz

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, yeni marka kimliğini ve yeni hizmetleri ortaya koydukları iletişim kampanyalarının ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: 

“Kurulduğumuz günden bu yana 7 milyona yakın müşteriye hizmet veren bir şirket olarak, bu yıl tepeden tırnağa yenilendik. Müşterilerimize daha yalın, daha anlaşılır, ihtiyaçlarına anında çözüm üreten, etkileşimli ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz. Sigorta alma sürecini yapay zekâ teknolojisiyle karmaşıklıktan arındırıp daha net bir deneyim haline getiriyoruz. Bu hizmetlerimizi de yine en yalın biçimde iletişim kampanyalarımızla tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Sardis gibi kıymetli ödüller, gittiğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu gösteriyor ve yeniliklerin peşinden koşma heyecanımızı perçinliyor.”

You may also like