Monster Notebook’tan Canavar gibi Monitör: Aryond

Monster Notebook’tan Canavar gibi Monitör: Aryond

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook mükemmel görüntülüme deneyimi arayan oyun tutkunları ve profesyoneller için geliştirdiği Aryond A27 V1.1 monitörleri satışa sundu.

Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek bilgisayar markası Monster Notebook yüksek performans arayan teknoloji tutkunlarına en yeni teknolojileri sunmaya devam ediyor. 28 Temmuz itibariyle tüm Monster Notebook mağazalarında ve dijital satış kanallarında kullanıcıların beğenisine sunuldu. Aryond A27 V1.1 monitör mükemmel bir görsel deneyim vaat ediyor.

Aryond 240 Hz FHD (1920×1080) VA paneli ile ön plana çıkıyor. Oyunseverlerin FPS sınırlarına takılmadan kesintisiz bir oyun deneyimi yaşamasını sağlayor. Rekabette önemli bir üstünlük sağlıyor.

Aryond ayrıca

3000-1 kontrast değeri ile dengeli ve derin siyah renkler sunuyor. 400 Nit parlaklığı ile yüksek ışıklı ortamda rahat bir çalışma ve izleme olanağı sağlıyor. 1 ms tepki süresi %119.9 SRGB profesyonel renk gamı ve HDR ve DCR özellikleri ile akıcı ve gerçekçi bir görünüm için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri barındırıyor.

27’’ 1500R kavise sahip paneli ile kolay ve rahat bir takip imkânı sunan Aryond A27 V1.1 kullanıcılara yüksek tempo gerektiren tüm oyun ve programlar için en konforlu ekranı sunuyor. Standart film fotoğraf ve oyun modu olmak üzere dört farklı seçeneği bir arada. Cihaz ihtiyaç duyulan her mod için en estetik görüntüyü oluşturuyor.

AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri ile desteklenen monitör yırtılma gecikme ve kayma ihtimallerini sıfıra indirmiş. Pürüzsüz bir görsel deneyim yaratıyor. Ayrıca, en yeni MRPT teknolojisi ile gölgelenmeyi engelliyor ve hareket halindeki nesneleri daha keskin gösteriyor.

Ekranda oluşan ışık titreşimlerini engelleyen anti-flicker teknolojisi sayesinde uzun kullanımlar sonucunda gözlerde yorulmaya bağlı olarak ortaya çıkan sulanma ve kaşıntı gibi rahatsızlıkları minimuma indirmiş. Cihaz düşük mavi ışık filtresi ile gözleri zararlı mavi ışıklardan da koruyor.

RGB aydınlatma özelliği ile bulunduğu mekâna benzersiz bir oyun atmosferi kazandıyor. Aryond A27 V1.1’in ayarlanabilir standı hem oyuncular için hem de uzun saatler boyunca ekran kullanan profesyoneller için ideal görüş açıcısı ve ergonomik bir kullanım pozisyonu sağlıyor.

130 mm yükselebilen 30 derece sağa ve sola dönebilen monitör öne 5 derece, arkaya ise 15 derece ayarlanabiliyor. Ayrıca mimarlık mühendislik görsel efekt ve 3D animasyon gibi alanlarda çalışan profesyoneller düşünülerek monitöre 90 derecelik açı formunda dikey olarak kullanılabilme özelliği eklenmiş.

Aryond’un kutu içeriğinde HDMI ve Display Port kablosu da yer alıyor. Ayrıca kullanıcılara kolaylık sağlamak amacı ile kutu içerisinden stand ayağı montajlı şekilde çıkıyor.

Monster Notebook, “Oynayamadığınız oyun olursa anında iade garantisi” ortalama 1-3 iş günü ile sınırlanan teknik servis desteği, ömür boyu ücretsiz bakım gibi benzersiz uygulamalarıyla müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetler alanında sektörde fark yaratıyor.

Monster Notebook ürünleri ile ilgili tüm bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Google+ Linkedin