Mars Koç burcuna geçiş yaptı! Aman yangınlara dikkat

Mars Koç burcuna geçiş yaptı! Aman yangınlara dikkat

Gökyüzünde Mars gezegeninin koç burcuna geçmesine yorumlayan Astroloji Uzmanı Dilek Merdoğlu öngörülerini aktardı.

Hareket ve aksiyon gezegeni Mars doğasına ters olan balık burcunun yavaş ve duygusal enerjisinden kurtularak yönettiği koç burcuna geçiş yaptı. 28 haziran 2020 ile 7 ocak 2021 e kadar da burda kalacak.

Normalde 1.5 ayda bir burç değiştiren Mars yaklaşık 6 ay koç burcunda kalarak çok güçlü bir formda kendini ortaya koyacak.

➡️Bu dönemde doğal afetler,yer sarsıntıları,yangın ve  depremlerde ciddi tetiklenmeler söz konusu olabilir.
➡️Askeri konularda sıkıntılı durumlar ve ülkeler arası gerginlikler bu üst oktavda çalışan enerjinin tezahürü olarak ortaya çıkabilir.
➡️Başkaldırı,özgürlük,adalet söylemleri ile halkların isyan istekleri yüksek bir düzeye çıkabilir. Protestolar artabilir.
➡️Bu transitten direk etki alacak burçlar koç-terazi-oğlak ve yengeçlerdir.
➡️ikizler-yay-aslan ve kovalar için gökyüzünde destekleyici etkiler mevcut.
➡️Bu dönemde kontrolsüz enerjiye dikkat etmek gerekir. Aşırı agresyon ve öfkeden kaçınarak aklı selim davranmak çok önemli.
➡️2020 nin gerçek yüzünü Mars ın koç burcuna geçişi ile deneyimleyeceğiz. İlahî sistem içerisinde evrilerek dönüştürülüyoruz. Ama bunu sakin ve temkinli bir o kadar da güçlü bir enerji ve farkındalık ile yapmamız gerekiyor. Ne istediğinizi bilmemiz ve bunun için çaba göstermemiz gerekli. Etik,adil,ahlaklı olmak hakedişleri de beraberinde getirecektir.
➡️10 Eylül ile 14 kasım arasında Mars Koç burcunda retro hareket yapacak. Bu dönemde ilişkilerde gerginliklerin yanısıra salgında artış ve sağlık konularının tekrar önem kazanması söz konusu olacaktır.

➡️Eylül ayı ve sonrasındaki süreçte sağlık ile ilgili konularda daha sıkı önlem alarak hayatımıza devam etmemiz söz konusu olabilir. Korona yayılım hızında yine ivme yukarıyı işaret edebilir.
➡️Bu sürecin hepimizin hayrına olması dileğiyle..

Google+ Linkedin