Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu Kuşadası’nda Başlıyor

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu Kuşadası’nda Başlıyor

Garanti BBVA ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle, 2012 yılında başlayan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” bu kez Kuşadası Ticaret Odası’nın katkılarıyla Kuşadası’nda kadın girişimcilerle buluşuyor. 

Kadın Girişimci Yönetici Okulu, 19 Ekim 2020 tarihinde Kuşadası’nda başlayacak. Türkiye’nin farklı illerindeki kadın girişimcilere ulaşmak, kadın girişimcilerin işlerini büyütmek ve sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Uluslararası arenada kadın girişimcilerin rekabetçi güçlerini artırmak ve girişimci ruhlarını desteklemek amacıyla düzenleniyor.

Garanti BBVA’nın Kadın Girişimci Yönetici Okulu programı kapsamında bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında 3 bine yakın kadın girişimciye ücretsiz eğitim sağlandı. 19 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında Kuşadası Ticaret Odası Konferans Salonu’nda sınırlı kontenjan ile gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyen adayların 16 Ekim 2020 tarihine kadar https://www.garantibbvakadingirisimci.com/yonetici_okulu_basvurusu#/ adresinden online başvuru yapması bekleniyor. Başvurunun geçerli olabilmesi için 15-16 Ekim 2020 tarihlerinde Kuşadası Ticaret Odası’na giderek kesin kayıt yaptırılması gerekiyor. 

Boğaziçi Üniversitesi  eğitmenler tarafından  verilen eğitimler bu yıl hem yüz yüze hem de dijital platform üzerinden verilecek. Dijital pazarlama, insan kaynakları, müşteri deneyimi, yönetimsel kodlama, finansman yönetimi gibi girişimcilerin işlerini yönetmelerinde fark yaratacak alanlara odaklanılıyor.

Bu eğitimler ile girişimcilerin hem eğitim ihtiyaçlarını gidermek hem de girişimcilik konusunda rol model sinerjisi yaratmalarını sağlamak amaçlanıyor. Aynı zamanda ihtiyaç duydukları bilgi birikimini  arttırmak hedefleniyor.  

Google+ Linkedin