HONOR ve Microsoft’tan stratejik ortaklık

HONOR ve Microsoft’tan stratejik ortaklık

HONOR tüketici deneyimini en iyi noktaya taşımak üzere akıllı ve entegre teknoloji çözümleri sunmak için Microsoft ile stratejik iş ortaklığını genişleteceğini açıkladı.

HONOR, bu doğrultuda Microsoft Windows 11 yüklü dünyanın ilk dizüstü bilgisayarlarından biri olan HONOR MagicBook V 14’ün de müjdesini verdi.

Dünyanın önde gelen akıllı cihaz üreticilerinden HONOR, Microsoft ile stratejik iş ortaklığını genişleteceğini duyurdu. HONOR’un Shenzhen’deki yeni merkezinde gerçekleşen imza töreninde; HONOR ve Microsoft’un ileri teknoloji yapay zeka ve yeni teknolojik cihazlar geliştirmek, geleceğe dönük stratejiler oluşturmak ve HONOR’un dünya çapındaki “1+8+N” stratejisini desteklemek için çalışacaklarını açıklandı. HONOR bu kapsamda Microsoft Windows 11 yüklü dünyanın ilk dizüstü bilgisayarlarından biri olan HONOR MagicBook V 14’ün lansmanına dair detaylar da paylaştı.

“HONOR ve Microsoft güç birliğine devam edecek”

HONOR CEO’su George Zhao imza töreninde şunları söyledi:

“HONOR, tüketici odaklı bir yaklaşım benimsemeye ve kullanıcılar için sınıfının en iyisi ürünler geliştirmeye kararlı. Açık olmaya, iş birliğine ve yeniliğe olan güçlü inancımızla, teknolojik yeteneklerimiz, pazar anlayışlarımız ve Ar-Ge yeniliklerimizle birlikte birinci sınıf bir ürün deneyimi yaratmak için sektördeki küresel tedarik zinciri ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışacağız. HONOR ve Microsoft; stratejik ortaklığımızı güçlendirmeye ve çeşitli kullanıcı senaryoları için farklı yazılım ve donanım teknolojilerini üreten çözümler sunmaya devam edecek. HONOR ve Microsoft’un herkese yeni akıllı dünya yaratmak için ileri teknoloji cihazlar ve bütün olasılıkların yer aldığı senaryo ekolojisiyle bağ kurabileceğine eminiz.”

“Asya’da doğan yenilikleri dünyaya açmayı umuyoruz”

Microsoft GCR Kurumsal Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Hou Yang ise, “Yeni normalde hayatın her alanında dijital dönüşüm hızlanıyor. Hibrit çalışma ve ortam zekasının yükselişiyle müşteriler hem iş hem de ev için mobil bilgi işlem cihazlarından; sistemlerinden ve uygulamalarından daha fazla kolaylık, güvenlik ve daha iyi etkileşim bekliyorlar. Microsoft olarak, HONOR ile stratejik iş birliğimizi sürekli olarak derinleştirip genişleterek, yazılım ve donanım zekasının entegre gelişimini hızlandırmayı; son kullanıcılara daha iyi deneyimler sunmayı ve Microsoft Azure’dan yararlanarak Asya’da doğan yenilikleri dünyaya açmayı umuyoruz” dedi. 

Google+ Linkedin