EY Türkiye’nin Yönetim Kadrosuna  2 Ortak ve 8 Yardımcı Ortak Katıldı

EY Türkiye’nin Yönetim Kadrosuna 2 Ortak ve 8 Yardımcı Ortak Katıldı

Yönetimine bu yıl 2 yeni ortak ve 8 yardımcı ortak ekleyen EY (Ernst & Young) Türkiye kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor.

EY Türkiye’nin ortak sayısı Fatih Polat’ın Denetim Hizmetleri Ortağı ve Serhat Akmeşe’nin Danışmanlık Hizmetleri Ortağı olarak atanmasıyla birlikte 53’e, yardımcı ortak sayısı ise 32’ye ulaştı.

EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları atamalarla ilgili olarak; “Faaliyetlerimizin ülkemizin sürdürülebilir büyüme ve kalkınması için katma değere dönüşmesinde önemli katkılar sunan arkadaşlarımızın başarılarını kutluyorum” dedi

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye; yönetim kadrosunu 2020-2021 mali yılında 2 yeni ortak ve 8 yardımcı ortak ile daha da güçlendirerek toplam ortak sayısını 53’e, toplam yardımcı ortak sayısını ise 32’ye çıkardı. 

2006 yılında EY ailesine katılan ve 2018 yılından itibaren EY Türkiye Denetim Hizmetleri Bölümü’nde Sorumlu Denetçi olarak görev yapan ve ayrıca EY Finansal Hizmetler Sektör Grubu Üyesi olan Fatih Polat; Denetim Hizmetleri Ortağı olarak atandı. EY Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Bölümü’ne 2013 yılında katılan ve 2019 yılından bu yana Kamu Sektörü Liderliğini yürüten Serhat Akmeşe; Danışmanlık Hizmetleri Ortağı olarak atandı. 

Denetim Bölümü’nden Emre Al, Ezgi İvecan, Yiğit Bulutlar, Danışmanlık Bölümü’nden Derya Acar, Kerem Kaçar, Vergi Bölümü’nden Elif Akkaranfil, Hakkı Demirci ve Yakup Güneş ise Yardımcı Ortak olarak atandı. 2020-2021 mali yılında hizmet verdiği Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Strateji & Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında %20,5 büyüme kaydeden EY Türkiye, gelecek dönemde yeni ortakların da katılımıyla hizmet verdiği tüm alanlarda sektör ortalamasının üzerinde büyümeyi hedefliyor. 

EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları;“EY Türkiye olarak pandeminin beraberinde getirdiği zorluklara rağmen müşterilerimiz için değer yaratmaya devam ettiğimiz bir mali yılı daha geride bıraktık.  Geçtiğimiz dönemde temiz teknolojilerin kullanıldığı yenilikçi çözümler daha da ön plana çıktı. Bu doğrultuda, iş dünyasındaki dönüşüme öncülük eden hizmetlerimizle müşterilerimizin çözüm ortağı olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Faaliyetlerimizin ülkemizin sürdürülebilir büyüme ve kalkınması için katma değere dönüşmesinde önemli katkılar sunan arkadaşlarımızın başarılarını kutluyorum” dedi.

Google+ Linkedin