Brandweek Portfolyo Buluşmaları’na başvurular uzatıldı

Brandweek Portfolyo Buluşmaları’na başvurular uzatıldı

Genç tasarımcı ve reklamcıları ustalarla bir araya getiren online buluşmalara başvuru için son tarih 1 Temmuz 2020.

Brand Week Istanbul 2018’de hayata geçirdiğimiz Portfolyo Buluşmaları üniversitelerin tasarım ve reklam bölümlerinde okuyan öğrenciler ile kariyerlerinin başındaki art direktörler tarafından o kadar büyük bir ilgiyle karşılanmıştı ki, etkinliğin 2019 yılında da projeye yer vermiştik.

Brand Week Istanbul, bu yaz tasarımcı ve reklamcı Creative Society üyeleri ile buluşturuyor. 7 Temmuz – 27 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek buluşmalarda tasarım ve reklam bölümü öğrencileri ile junior art direktörler, Türkiye’nin en yaratıcı profesyonellerinin bir araya geldiği Creative Society üyelerine online platformda portfolyolarını sunma fırsatı bulacaklar. Böylelikle Temmuz ayı boyunca İstanbul dışındaki genç tasarımcı ve reklamcılar da buluşmalara katılabilecek ve usta isimlerden geribildirim alabilecekler.

Kontenjanın sınırlı tutulduğu etkinliğe katılmak için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2020.

Mediacat sitesinden yaptığı duyuruya göre, Katılımcıların Brand Week Istanbul’daki oturumlara öğrenci kategorisinde katılma şansı da elde edecekleri Portfolyo Buluşmaları’na buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Google+ Linkedin