Bonna, DNA Paris Design Awards 2022’den üç ödülle döndü. 2014 yılından bugüne HoReCa sektöründe faaliyet gösteren marka başarılarını aldığı ödüllerle tescilliyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan sıra dışı koleksiyonları ve premium ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer ediniyor. 6 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Bonna, yıllık 40 milyon parça ürünü sektörle buluşturuyor.

1983’te faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk %100 HoReCa markasıdır. Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve catering sektörüne yenilikçi çözümler getiriyor. Zengin ürün gamı ve premium ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer ediniyor. Marka sunum sanatına dair tecrübesini her geçen gün bir üst noktaya taşıyor. Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası fuarda yer aldı. Marka, koleksiyonlarıyla toplam 11 ayrı ödüle sahip. En son DNA Paris Design Awards 2022’den üç ödülle döndü

Üç ayrı koleksiyona 3 ayrı ödül!

Yetenekli ve deneyimli bir tasarım ekibiyle, Uzak Doğu’dan Avrupa’ya yabancı tasarımcılarla da iş birliklerini sürdürüyor. Bonna, Bilecik-Pazaryeri fabrikası ve Çayırova fabrikasında yıllık toplam 40 milyon parça ürünü sektörle buluşturuyor. Böylelikle şeflerin ihtiyaçlarına yanıt veren, sunumlarına ince dokunuşlar getiren marka, bu başarılarını ise ödülle taçlandırıyor. Son olarak DNA Paris Design Awards 2022’de;Pott Bowl, Halo ve Kaff koleksiyonlarıyla üç ödülün sahibi oldu. Ayrıca marka, DNA Paris 2021’de de dört farklı koleksiyonuyla ödül kazandı. Bonna, ayrıca yakın zamanda German Design Award 2022’de de üç koleksiyonuyla ödül aldı.

İhracattaki başarıları da ödüllendiriliyor

Kaliteyi ve estetiği birleştiren üretim tarzı ile kullanıcılarına mükemmel yeme içme vaat ediyor. Bonna, fonksiyonel faydaları da gözetiyor ve sektörde öncü bir rol alıyor.  6 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. HoReCa sektörünün liderleri arasında yer alan marka 2020 yılı İhracat Şampiyonları Ödülleri’nde iki ayrı kategoride ödül kazandı.  Ayrıca 2020 Yılı Porselen Sofra-Mutfak Eşyası Kategorisi’nde “En Fazla İhracat Gerçekleştiren” üçüncü marka olan Bonna, aynı zamanda “En Yüksek İhraç Birim Fiyatına Sahip Firma” ödülünün de sahibi.  Bonna, 2019 yılında da sektörün “En Fazla İhracat Gerçekleştiren” üçüncü markası olmuştu.

You may also like