Bircom, Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır

Bircom, Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır

40’tan fazla ülkede yerel telefon hizmeti sunan ve kurumların telefon sistemi gereksinimlerini video iletişim platformu Zoom’da birleştirmelerine olanak tanıyan Zoom Phone, Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, yüksek müşteri memnuniyetiyle sunmaya devam ediyor.  

İşletme ve kuruluşların online ortamda sorunsuz bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayarak bu kapsamda; video, ses, içerik paylaşımı ve sohbet çözümleri sunan Zoom ile güçlerini birleştiren Bircom; Zoom tarafından kullanıma sunulan Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır. 

Gelişmiş kontrol paneliyle tüm görüşmeler kayıt altında

Bulut telefon çözümü “Zoom Phone”, sesli iletişimi kolaylaştıran sade kullanıcı ara yüzü, çağrı kalitesi ile kullanım verilerinin izlenmesini sağlayan yönetim paneliyle, yapılan görüşmelerin detaylı raporlarının alınabilmesini ve listede ekli kişilerin kiminle görüştüğünün kontrol edilmesini sağlıyor. Sistem, yapılan görüşmeleri kaydederken, kullanıcıların müsait olmadığı durumlarda ses kaydı bırakılmasına da olanak tanıyor.  

Sesli görüşmeler tek bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüşüyor

HD ses kalitesiyle hem masaüstü hem de mobil cihazlardan telefon görüşmesi yapılmasını ve sesli mesajların dinlenebilmesini sağlayan “Zoom Phone”; entegre butonu sayesinde telefon görüşmelerinin bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüştürülmesini de sağlıyor. 

Bircom, kurumlara sunduğu iletişim çözümlerinin kapsamını genişletmeye devam edecek

Bircom CEO’su Can İlkhan; “Bircom olarak video konferans, sesli konferans ve kurumsal kulaklık çözümlerimizle evden çalışma ortamına geçiş yapan şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel çözümler sunmaktayız. Kısa süre önce sunduğumuz çözümlerin kapsamını genişleterek Zoom ile güçlerimizi birleştirdik. Zoom Phone’la, Zoom ile yaptığımız bu iş birliği kapsamında kurumlara tek noktadan yönetilebilen gelişmiş bir iletişim çözümü sunuyoruz” dedi.

Google+ Linkedin