Beyaz Sistem’de 1000. Müzayede Heyecanı ve Gururu

Beyaz Sistem’de 1000. Müzayede Heyecanı ve Gururu

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

İsmim Orhan Öztürk, Beyaz Filo’da ticari konulardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyorum.

27 yıllık deneyimim ile 5 yıldır bu büyük ailenin bir parçasıyım.

Beyaz Sistem’i biraz sizden dinleyebilir miyiz?

Beyaz Sistem sektörde birçok yeniliğe ve gelişime imza atmış olan Beyaz Filo A.Ş. markasıdır. Borsa İstanbul’da işlem gören ve her sene 500 büyük şirket arasına girmeyi başaran kurumsal bir yapı ile çalışmaktayız.

Beyaz Sistem; kurulduğu 2005 senesinden bu yana 160.000 araç satışı yapmayı başarmış ve gerisinde sıfır sorun, yüksek müşteri memnuniyeti ile faaliyet gösteren profesyonel bir satış kanalı ve çözüm ortağıdır.

Online ve fiziki araç açık artırmalarını bilgi maksimizesi ile yaparken sektörümüzde satın alma garantili satış yapacak kadar kendine güvenen mükemmeliyetçi bir yapıda çalışmaktadır. Odağımızda, yüksek müşteri memnuniyeti ve tedarikçilerimizin zaman içinde değişkenlik gösteren ihtiyaçlarına anında cevap vermek vardır.

İşlerimizin ve finansallarımızın zaman içerisinde devamlı gelişim göstererek hep daha yukarı gitmesinde tüm paydaşlarımıza sunduğumuz sıra dışı bir satın alma deneyimi yaşatıyor olmamızın ciddi katkısı olduğunu düşünüyorum.

01 Eylül itibarıyla geçerli olacak İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelikte yapılan değişiklik ile biz ve bizim gibi kurumsal olarak 2. el araç ticareti yapan firmaların bir adım daha öne çıkacağına inanıyor, geleceğe her zamankinden daha pozitif bakıyoruz.

Devletimizin atmış olduğu adımlar ile sektörümüzün hızlı bir şekilde kayıt altına alınacağı güvenli bir yapıya kavuşacağını memnuniyet ile öngörüyoruz.

Müzayede ile araç almak nasıl bir şey ?

Öncelikle müzayede demek heyecan demek. Müşterilerimiz bu heyecanın parçası olmaktan çok memnun. Çok dinamik ve bilgili bir müşteri grubumuzun olması, yapmış olduğumuz işte bizi gelişime açık olmaya ve teknolojiyi sonuna kadar geliştirmeye yönlendiriyor.

Tüm müzayede süreçlerinin detayı için web sitemizden ve Apple Store+Google Play’den erişebileceğiniz mobil Beyaz Sistem uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Yaşadığımız pandemi sürecinde her şeyi online görüp karşılaştırmalı olarak inceledikten sonra online katılım sağlayıp güncel hayatın temposunda tek tuş ile işlemlerinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz satın almayı düşündükleri araç hakkında sonradan ortaya çıkacak hiçbir konuyla muhatap olmaz. Doğru ekspertiz bilgisinin ışığında güvenli bir şekilde rekabetçi fiyatlar ile araç satın alma şansını herkesin yakalayabilme ihtimali bizim itici gücümüz olarak ön plana çıkmaktadır.

Burada altını çizmek istediğim bir diğer önemli konu ise güven olgusu altında devamlılık ve çözümsel olmamızdır.

20 Nisan 2008’den bu yana 1.000 açık artırma yapmak ve her konunun çözümü için müşterilerimizi memnun ederek ilerlemenin çok büyük bir başarı olduğunu düşünüyoruz. Bizim için büyük bir gurur sebebi de bir noktadan sonra sunduğumuz hizmet araç satışı ile sınırlı olmayan güven algısı olması. Bu bizim için gerçekten çok değerlidir.

Ayrıca tüm bürokratik işlemlerin müşterilerimiz adına bizim tarafımızdan yapılması ile tabiri caizse elini soğuk sudan sıcak suya sokmadan hızlı ve güvenilir şekilde araç almanın keyfini temel bir kazanım olarak sunuyoruz.

12 Eylül Cumartesi günü 1.000. müzayedenizi gerçekleştireceksiniz. Müzayede de müşterilerinize özel sürprizleriniz var mı? Bunları sizden dinleyebilir miyiz?

Takdir edeceğiniz gibi 1.000. müzayedemizin heyecanını ve gururunu müşterilerimizle paylaşmak istedik. Bu yüzden bu özel müzayedeye özel hediyelerimizi www.beyazsistem.com’u takip eden müşterilerimizin göreceği şekilde, müşterilerimize teşekkürlerimizi iletmeyi amaçladık. İlginiz için firmam ve kendi adıma teşekkür ederim. Saygılarımla…

Google+ Linkedin