AXA Sigorta’nın İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Atama

AXA Sigorta’nın İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Atama

AXA Sigorta’nın İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Zeynep Ergenç atandı. Ergenç, aynı zamanda AXA Sigorta İcra Kurulu’nda da yer alacak.

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden AXA Sigorta’da yaklaşık üç senedir İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini sürdüren Zeynep Ergenç; İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevine başladı. Ergenç, yeni görevinde; genç yetenek programlarından işveren markası yönetimine, işe alımdan oryantasyona, yetenek yönetiminden yetenek gelişimine, performans yönetiminden toplam kazanç paketi yönetimine kadar çalışan deneyimi döngüsünün her bir adımının yönetimini üstlenecek. 

AXA Sigorta İnsan Kaynakları Direktörü Zeynep Ergenç; “AXA’da bizler her gün insanlığın gelişimi için, insanlık için önemli olanı korumak adına çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda her şeyin merkezine önce “insanı” koyan global bir markanın parçası olan bizler, gerek yetenek yönetimi ve kişiye özel sunduğumuz gelişim yolculuğuyla gerekse de günümüzde hızla değişen beklenti ve ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler sunmak adına odağımıza aldığımız dijital dönüşüm ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla geleceği bugünden inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelecekte karşılaşabileceğimiz riskleri öngörüp sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederken aynı zamanda geleceğin getireceği fırsatları da çok önceden yakalayıp müşterilerinin, paydaşlarının ve çalışanlarının deneyiminin her bir adımında çözüm ortağı olan bir kurumun parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum” dedi.

Google+ Linkedin