AvivaSA, “Brand Finance” Listesine Göre Marka Değerini Yine Yükseltti!

AvivaSA, “Brand Finance” Listesine Göre Marka Değerini Yine Yükseltti!

AvivaSA, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in bu yılki “En Değerli 100 Türk Markası” listesinde bir önceki yıla göre yirmi sıra yükselerek 49. sırada yerini aldı. 

Dünyanın önder bağımsız marka değerleme danışmanlık şirketi Brand Finance’in her yıl düzenlediği “En Değerli 100 Türk Markası” listesinin 2021 sonuçları açıklandı. Bireysel emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AvivaSA; her yıl olduğu gibi bu yıl da Brand Finance’in “En Değerli 100 Türk Markası” listesinde büyük bir sıçrama katetti. Geçtiğimiz yılın listesinde 69. sırada yer alan AvivaSA; bu yıl marka değerini en çok artıran beş marka arasında yer alarak %40 artışla 49. sıraya yükselmeyi başardı. 

“Öncü konumumuzu marka değer artışıyla tescilliyoruz”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA Genel Müdürü Fırat Kuruca, “Sektördeki öncü konumumuzu her yıl marka değerimizdeki artışla tescilliyoruz. Bireysel emeklilik alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak insana verdiğimiz değerle birlikte gerçekleştirdiğimiz projeler sayesinde her yıl değerimizi daha artıyoruz. Bu başarımızın ardındaki en önemli etmenlerin başında müşteri odaklılığımız, paydaşlarımızla sürdürülebilir iletişimimiz ve topluma değer kattığımız sosyal sorumluluk projeleri olduğunu düşünüyorum. Şirketimizin varlık nedeni doğrultusunda sürdürülebilir politikalar oluşturarak toplum ve çevre için daha fazla değer üretmeyi hedefliyoruz. Ayrıca müşterilerin memnuniyetini gözeten, onların ihtiyaçlarına odaklanan ve yenilikçi çözümler geliştiren şirket olarak bu yükselişimizin devam edeceğine yürekten inanıyorum. ” dedi. 

Google+ Linkedin